מה חשוב לברר עם חברת הובלות?

מצבים שונים עשויים להגיע בחיים של כל אחד ובהם הוא יזדקק לשירותים של חברת הובלות – מעבר דירה, מעבר מיקום של המשרד או בית העסק, שינוע של חפצים או רהיטים ממקום למקום או סידור מחדש של הבית המחייב העברת חלק מהפריטים לשטח אחסנה בהשכרה.
לשם כך צריך למצוא את חברת ההובלות שתיתן את המענה המיטבי והמקיף ביותר על פי הדרישות והצרכים של כל לקוח ולקוח ועל פי השירותים שדרושים ומתאימים לו ולחפצים שלו.

כיום חברות המציעות שירותי הובלות בכל הארץ מציעות שירותים נוספים שמטרתם להקל על יום המעבר ולסייע ללקוח לבצע את ההעברה בצורה הטובה והיעילה ביותר.
הלקוח יקבל את הארגזים שבאמצעותם הוא יארוז את החפצים שלו, העובדים הם סבלים מקצועיים שיודעים כיצד לדאוג הן לשלומם של הרהיטים והן לשלומם עצמם, המשאיות יכולות להיות בגדלים שונים על מנת להתאים באופן מושלם למשימת ההובלה ואפשר לבקש מראש שירות של פינוי תכולה או העמסה מחדש באמצעות מנוף הישר אל תוך אחד החדרים דרך החלון.

יום המעבר הגיע ובחרתם כבר חברת הובלות

ישנן לא מעט פעולות שצריך לבצע לפני שמגיעה חברת הובלות למקום – אריזה, מיון חפצים, קבלת החלטות בנוגע חברת הובלותלאילו חפצים עוברים הלאה ואילו מוצאים מן הבית ועוד.
הלקוח צריך ליצור קשר עם גופים שונים ולתת הודעה מסודרת בנוגע לפינוי ומעבר הדירה, לרשום במשרד הפנים את הכתובת החדשה ולעדכן את כל מי שצריך אודות המעבר.
ישנן חברות המסייעות גם בפעולות אלה על מנת להקל על הלקוח ולאפשר לו להגיע ליום המעבר כשהוא בטוח ורגוע שבוצע כל מה שצריך היה להתבצע.

כאשר כל ההכנות מבוצעות מבעוד מועד, אין ספק שכאשר יגיעו עובדי הובלות לא תהיה להם הרבה עבודה מלבד מה שלשמו הם הגיעו – פינוי הדירה, העמסת המשאית ופריקת הארגזים בדירה או הבית החדשים.
מכיוון שהם מנוסים ומיומנים – אין ספק שהמעבר יעבור בצורה חלקה, מהירה ויעילה ומיד לאחריו יוכל הלקוח להמשיך את הפעולות שעליו לבצע – פריקת הציוד מהארגזים על מנת לסדר מדש את הבית.

אני מציעה לכם לקרוא גם על שירותי חברת פוליש לפני מעבר דירה