מה צריך לחפש כשמחפשים חברת ניקיון לאחר שיפוץ?

שיפוץ בבית הוא שינוי מרענן שרבים משוועים לו. אז עשיתם את המהלך המופלא ואכן סיימתם לשפץ את ביתכם- מגיע כעת השלב שאנשים פחות אוהבים- ניקיון. שיפוץ יסודי מותיר אחריו המון לכלוך, אבק, כתמי צבע ובעיקר- הרבה עבודת ניקיון. אם כבר השקעתם בשיפוץ מלא- אל תעבדו קשה- תשכרו שירות של ניקיון דירות לאחר שיפוץ. ישנן חברות רבות המציעות שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ, אנחנו נעזור לכם לבחור חברה מצוינת שתארגן לכם בית מבריק.

לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון דירות לאחר שיפוץ– תערכו סקר שוק. סקר קצר יכול לעזור לכם לגלות מה אתם בעצם מחפשים. הנה כמה דברים שאתם צריכים לחפש בחברת ניקיון מקצועית:

  • נציג חברה שיגיע ויעריך את כמות העבודה. אל תאמינו לאף קבלן שנותן לכם הצעה טלפונית על סמך מספר החדרים בלבד. אנחנו ממליצים ללכת עם חברה שקודם כל תשלח מישהו להעריך את העבודה שצריכה להתבצע. ניקיון דירות לאחר שיפוץ הוא מבצע שכולל הרבה פעולות- אין קבלן שיכול להעריך את היקף העבודה לאחר שיפוץ מבלי לראות את הדירה!
  • הצעת מחיר מפורטת ומדויקת- הצעה מפורטת צריכה לכלול את כל מגוון העבודות שצריכות להתבצע: ניקיון תריסים, חלונות, שקעי חשמל ומפסקי חשמל, גופי תאורה, דלתות ומשקופים, ניקוי פנלים, ניקוי קרמיקות, ניקוי ארונות, פוליש לרצפה ועוד מגוון העבודות שתדרשו. חברת ניקיון רצינית תפרט עבורכם את כל העבודות שאתם נזקקים להם ותתמחר בהתאם. הצעת מחיר מפורטת צריכה לכלול גם שעות עבודה, סוגי החומרים והמכונות שבהם החברה משתמשת ועוד.
  • תוודאו באילו חומרים משתמשת החברה- ניקיון דירות לאחר שיפוץ שנעשה על ידי חברה ״חאפרית״ עלול לגרום לכם נזק. חברות שמנסות להוזיל עלויות משתמשות בחומרים כימיים וחומצות שעלולות להרוס את הריצוף החדש, את הברזים החדשים או שימוש בכמויות מים שהורסות רהיטים ועוד. חברה כזו חייבת להיות מנוסה ולהוכיח שלקוחותיה מרוצים.
  • תהיו נוכחים- ביום הניקיון, תהיו שם על מנת לבדוק מה קורה בבית. אל תשאירו את העניין למזל- תהיו בדירה, תעקבו אחר הנעשה. אנחנו לא אומרים להציק, אנחנו אומרים- אתם משלמים כסף ורוצים לקבל את השירות והניקיון הטוב ביותר, אז תכינו צ׳ק ליסט שמבוסס על הצעת המחיר וודאו שלמנקה יש תוכנית להוציא לפועל את כל עבודות הניקיון שעליהם שילמתם.
  • ניקיון דירות לאחר שיפוץ עשוי להיות חוויה נעימה- אם בוחרים את החברה הנכונה לעבודה! חברה אמינה, עם קבלות והמלצות, תעזור לכם להתחיל ברגל ימין את החיים שאחרי השיפוץ.