מיקס בלון היא חברה המתמחה בעיצוב בלונים בצורות שונות ובשפע של צבעים היוצרים מוצר מרהיב ביופיו.

ייחודיות בעיצוב בלונים

טרנד עיצוב הבלונים אהוב מאד על הקהל הישראלי, חברת מיקס בלון שמה לה למטרה לבדל את מוצריה וליצור יצירות אמנותיות בעיצוב בלונים.

לשם כך, בחרה החברה להעסיק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, צוות בעל דמיון עשיר שעבר השתלמויות מקצועיות רבות הן בארץ והן בחו"ל המתמחים בעיצוב בלונים. הראש היצירתי שלהם ממציא לעיתים תכופות עיצובי בלונים בצורות חדשניות שלא רואים כמותם בישראל.

בנוסף לכך, הם פתוחים לכל בקשה ומתמחים בעיצוב בלונים לפי דרישת הלקוח המעוניין בעיצוב בלונים מסוים, כמו לדוגמה עיצוב בלונים מתחומי ספורט שונים, טניס, כדורגל או כדורסל בו עוסק חתן הבר-מצוה.

תחום התמחות ייחודי נוסף של מעצבי הבלונים הוא השימוש בכמה צבעים יחד. לדוגמה קשת רחבה המוצבת בכניסה לאירוע הבנויה מצבעי לבן ורוד וסגול התואמים בגווניהם לשמלה שאותה לובשת כלת הבת-מצווה.

חגיגות לעסקים

צוות העסקים מתמחה בעיצוב בלונים בנישת עיצוב בלונים שפותחה באופן ממוקד לחברות המקיימות מפגשים של כל עובדיהם, ליום גיבוש, ימי ספורט, פעילויות חברתיות, פעילויות בבריכות שחיה, סופי שבוע ועוד. השמחה של העובדים מתחילה בהגעתם לנקודת המפגש ובה הם פוגשים עיצוב בלונים ענק עם שם החברה והלוגו המוכר שלה. לכל משימה מוצב שילוט מבלונים המסביר את המשימה, בבריכת השחייה פזורים שפע של בלונים גדולים בשלל צבעים והעובדים נהנים מאד לשחק איתם.

תכנית האירוח תוכננה בקפידה על ידי צוות ההכנה של מיקס בלון בשיתוף מחלקת הרווחה של הארגון כדי שהעובדים יחוו חוויה נפלאה ביום הגיבוש.

בלונים לימי הולדת

חברת מיקס בלון מתמחה בעיצוב בלונים, ומייבאת אין ספור בלונים בצורות שונות מחו"ל. המלאי מתחדש לעיתים תכופות כדי לייחד את עיצובי הבלונים שלנו ולחדש כל הזמן את האפשרויות עבור לקוחות החברה. רבים מהם מבקשים שנתלה להם אותיות של שם או ספרות של גיל בבתים לקראת יום ההולדת של אדם היקר להם. אפשר לרכוש ספרות ואותיות בצבעים מרהיבים כמו כסף וזהב, ליצור סטנדים, פרחים וכל עיצוב בלונים אחר בצבעים האהובים על החוגגים.

בלונים ללידה

מיקס בלון מתמחים בעיצוב בלונים עם הרחבת המשפחה. האפשרויות הן רבות ומתוקות, החל בבלוני הליום גדולים בדמות עגלה, מוצץ, בקבוק וכו' , ועד יצירת עיצובי בלונים גבוהים של דמויות האהובות מאד על הילדים, כמו מיקי מאוס, הלו קיטי ואחרים.