משטחי לפיטק – lapitec הם משטחי עבודה חזקים ועמידים המשמשים לחיפוי במטבחים ולריצוף בחדרי אמבטיה.

משטחי לפיטק הגיעו ארצה בשנים האחרונות מאיטליה, ומהר מאד הפכו ללהיט התורן בתחום החיפוי והריצוף. הייחוד שלהם נובע מהעובדה שהם מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית שפותחה באיטליה בתהליך הייצור גורסים אבני חרס טבעיות לאבקה, ולאחר מכן דוחסים אותן במכבש בחום של 1200 מעלות. התוצר המתקבל הוא משטח חזק ועמיד מאד. יתרונותיו הרבים מסווגים את המשטחים הללו כמתאימים ביותר למטבחים כיוון שאינם סופגים חומרים כלל, הם אנטי בקטריאליים והם עמידים בפני חום גבוה, וכך אין בעיה להניח עליהם סירים חמים.

משטחי ליפטק מרהיבים ביופיים, אפשר להשיגם בעשרים צבעים שונים, חלקם מגיעים בצבע אחיד וחלק ועל חלקם יש פסים בצבע שונה כמו במשטחי שיש. לנוחות הלקוחות אפשר לרכוש משטחים אלה בשבע דרגות שונות של גמורים, החל במשטח בצבע מבריק, מאט ועד משטחים ברמות שונות של חספוס. לקוחות רבים רוכשים משטח בצבע אחיד, ואחרים משלבים במטבח כמה משטחים בדרגות גימור שונות כדי ליצור משחק נראות מעניין בין המשטחים במיקומים השונים במטבח. סוג אחד מעל הארונות, וסוג אחר על האי במרכז המטבח וכו'. איכותם הגבוהה של כל המשטחים מאפשרת להם להישאר כמות שהם במשך שנים רבות, ללא שינוי במרקם, בצבע או בחוזק של החומר.

משטחי ליפטק מעניקים לרוכשים אותם חיים מאד נוחים במטבח, אידאלים לשוהים פרקי זמן ארוכים במטבח, לבישול ואפיה, כי אפשר לבצע עליהם את כל העבודות במקביל ללא כל חשש, כולל חיתוך בסכין, דבר שלא ישאיר שריטות על המשטח. הנחת סירים חמים על המשטח, לא תשאיר כל סימן קל לנקות את המשטחים, כל חומרי הניקוי מתאימים לפעולות הניקיון שלהם, אף אחד מהם לא יותיר כתמים ולא ייצור הבדלים בצבעי המשטחים.

אחד היתרונות הגדולים של משטחי ליפטק הוא העובדה שאפשר לקבל אותם במידות גדולות יחסית לסוגים של משטחים אחרים. המשטחים העמידים של לפיטק מגיעים במידות 3365*1500 מ"מ ובעובי של 12 עד 30 מ"מ.

אדריכלים ומעצבי פנים רבים ממליצים ללקוחותיהם המתכננים מטבח חדש או משפצים משטבח קיים להזמין את משטחי ליפטק לאור יתרונותיו הרבים.

בשנים האחרונות מתכנני הבתים ובעליהם מקדישים תשומת לב מיוחדת לנראות המטבח, המשטחים הארוכים והרחבים יוצרים מטבח מהמם ביופיו, וכל אדם הנכנס למטבח זה מביט בו בהתפעלות רבה. כך יצרנו גם מטבח מושקע ויפהפה וגם סביבת עבודה נעימה ונוחה לבני הבית,