שליחים על קטנוע או ברכב המסיעים משלוחי בלונים בתל אביב הם תמיד אטרקציה שכיף להביט בה.

אנשים רבים מזמינים משלוח בלונים תל אביב כדי לשמח חבר או חברה שחוגגים אירוע מרגש, יום הולדת, יום נישואין, קבלת תפקיד נכסף או כל שמחה אחרת.

בדרך כלל מתקשרים למיקס בלון, מספרים על האירוע ומבקשים לבצע משלוח בלונים התואם הן את האירוע והן את אופיו של האדם המקבל את משלוח בלונים תל אביב.

ההיצע הוא גדול, בלוני הליום עם הדפסים יפהפיים של ברכות, מזל טוב, שפע ברכות, בצורות שונות ועם תוספות הומוריסטיות של דמויות מצוירות או דמויות מצחיקות האהובות על בעל השמחה. בלוני הליום עם מספור, לדוגמה גיל יום ההולדת, 30 או מספר שנות הנישואים – 30.

לבלוני ההליום אפשר לצרף בלוני אהבה בצורה של לבבות אדומים או בלונים רגילים בצבעים האהובים על מקבל המשלוח.

משלוחי בלונים תל אביב מגיעים לכל רחבי העיר, לבתים ולדירות, למשרדים השונים ואין אחד שלא יביט בזר הבלונים המקסים המועבר לאדם שישמח מאד לקבלו.

טרנד חדש וייחודי למיקס בלון הוא זר בלונים בצורת פרחים. מעצבי הבלונים שלנו בונים מבלונים פרחים הנראים דומים מאד לצורתם ולצבעיהם בטבע. עיצובי הפרחים כוללים עלים, גבעולים, עלי כותרת בשלל צבעי הקשת. כל הפרחים גדולים או קטנים מאוגדים בבלון צבעוני היוצר מכולם יחד זר פרחים מרהיב ביופיו.

יועצי הבלונים של מיקס בלון ישמחו להציע הצעות מקוריות וייחודיות ולשלוח משלוח בלונים תל אביב לאדם אהוב שישמח לקבלם.

לילדים, שולחים בלונים המעוצבים בדמות מוכרת כמו הלו קיטי, מיני מאוס, אנה ואלזה הנסיכות, סמי הכבאי ודמויות ממטוסי על. עיצוב הבלונים תואם את צבעי הבגדים של הדמויות המוכרות ולכן הגעת המשלוח משמח מאד את כל הילדים.

עסקים רבים חוגגים הצלחה עסקית, חתימה על הסכם משמעותי הטומן בחובו גם כסף רב ולכן ההנהלה מזמינה משלוח בלונים תל אביב למשרדים או לחילופין לאולם בו מתקיים האירוע המשמח. המשלוח מכיל שפע של בלונים צבעוניים, בלוני הליום הכוללים הדפסים הקשורים לעיסוקה של החברה לדוגמה מחשבים, מכוניות או נדל"ן. ובנוסף לכך מסופקת לחברה כמות גדולה מאד של בלונים לבנים המונפים לאוויר בנקודת זמן אחת ויוצרים תהלוכה מקסימה של בלונים העולים השמימה ויוצרים אפקט מרהיב של הצבע הלבן על רקע החשיכה.

כל הבלונים המיובאים על ידי חברת מיקס בלון היא באיכות הגבוהה ביותר, הם מחזיקים מעמד מנופחים במלואם לפחות עד תום האירוע ובדרך כלל גם זמן רב לאחר מכן.