חופשה ברומא ארץ הפיצה, הקפה או הספגטי

איטליה היא כידוע לא רק ארץ המגף, מדינה ענקית ומיוחדת עם חבלי ארץ מרתקים אלא איטליה וכל אחד מכיר את זה היא גם ארץ הספגטי הקפה או הפיצה ואחת מהחוויות המדהימות שיש לרומא כבירת איטליה להציע זו חוויה קולינרית שלא טעמתם בשום מקום אחר. זו ההזדמנות להבין למה הפיצה האיטלקית היא הטובה בעולם ולמה הספגטי ברומא הוא מהמשובחים והמיוחדים שיש. כשמדברים על חופשה ברומא לא ניתן לדלג על האספרסו האיטלקי עם הניחוח המושך והמשגע, להכיר את הקפה האיטלקי המשובח וכמובן גם את הגלידה האיטלקית הטעימה.

חופשות ברומא גם הקולוסאום וגם הוותיקן

בכל פינה ומקום באיטליה אין ספק שיש עושר גדול וכל כך הרבה היסטוריה, ארכיאולוגיה ורומנטיקה קיימים שם בכל פינה במיוחד ברומא הציורית עם הנופים המופלאים והמרגשים. לבקר באתר ההיסטורי הקולוסאום זו אחת מהחוויות הבלתי נשכחות ברומא, להיות נוכח לגלות כמה כל מבנה הוא בעל עוצמות, סיפורים והיסטוריה של אלפי שנים, זו עובדה הבולטת מכל פינה בעיר. רומא השפיעה בצורה הרבה ביותר על העולם המערבי ובעיקר על אירופה כולה, עם מיליוני תיירים בכל שנה ואתרים שמרוכזים זה לצד זה יוצרים עיר מיוחדת במינה שמשלבת בצורה מעוררת התפעלות את הקלאסיקה עם המודרניות. לבקר באמפיתיאטרון הגדול ביותר בעולם, להמשיך לקריית הוותיקן המרשימה, זה קיים רק ברומא, להכיר את גדולי הציירים והאמנים בעולם כמו מיכלאנג'לו, רפאל או ליאונרדו דה וינצ'י, לטייל בגני טיבולי המרהיבים, להסתובב בסמטאות הציוריות של העיר עם המונומנטים המרשימים, להטיל מטבע למזל במזרקות המפוארות ולהסתובב בשווקים, בחנויות, בבתי הקפה, ליהנות מאוכל איטלקי משובח או מהאופנה האיטלקית המובילה בעולם.

החופשה ברומא אמרתם איטליה אמרתם אירופה

לטייל באירופה בצורה הכי תמציתית זה לטייל ברומא ובאיטליה, כי איטליה לא רק השפיעה על כל העולם וגם על ישראל, אלא היא גם התמצית של כל אירופה. לאיטליה רובד היסטורי עתיק ורב שנים עם תקופת הרנסנס מלאת העוצמה, מיוחדת ומרשימה שהשפיעה על העולם כולו, אין ספק שחופשה ברומא תשאיר אתכם עם טעם של עוד, לא רק לחוות את אירופה בצורה מיוחדת והקלאסית ביותר, אלא גם ליהנות ולהתפעל מהעושר האין סופי שיש רק לרומא.