סרטי תדמית כי זה כרטיס הביקור שלכם 

כל סרט תדמית הוא בעצם כרטיס הביקור המרשים של החברה המוצגת, בית העסק או אפילו עבור עסק פרטי קטן, אך לא מדובר כאן בכרטיס נייר מודפס וקטן, אלא בהפקה שלמה שצריכה להיות מתוכננת היטב וגם דינאמית ומרתקת מאד, עבור מרכזי מבקרים זה יכול להיות מורכב יותר ולכלול גם שילוב של שחקנים, אפקטים מרהיבים ושונים וכמובן מוסיקה מרגשת שתתרום רבות לכל האווירה המרגשת שסרטוני תדמית יוצרים. כולנו מכירים וזוכרים את הפרסומות שריגשו אותנו או שהציגו את המוצר בצורה שונה ויוצאת דופן, וכאן סרטי תדמית צריכים להציג את כרטיס הביקור שלכם בצורה מקורית יותר שתיצור התרגשות רבה.

 סרט תדמית  להפעיל כל החושים

סרט שכולל כל כך הרבה מימדים יפעיל את כל החושים של הצופה ויעורר בו את הרצון לרכוש את המוצר שלכם, לכן התוספת של סרט תדמית במהלך ביקור במרכז מבקרים חיוני להשלמת הביקור באופן מושלם וחווייתי יותר. סרט התדמית מפעיל למעשה את כל החושים ויכול להכניס את המבקר לעולם העשייה של המפעל או העסק בצורה מרתקת ומרגשת במיוחד. מוסיקה מרגשת, עריכה קצבית המשלבת תמונות או סרטים המציגים את פעילות השיא של המפעל, הקהל יתחיל להבין את ההשראה ואת רוח היצירה והפעלתנות הנושבת במקום. הפקת סרטוני תדמית היא ללא ספק דרך מעולה לעורר את החושים להזדהות עם המקום. 

סרטוני תדמית למגוון הפקות מרשימות

לכן כל הפקה של סרטי תדמית היא דרך מעולה להציג את תחום העסק, וכמו גם ליצור סרט שיהיה מעניין וירתק את הצופים. בוודאי כאשר מדובר בהפקת סרטוני תדמית שיהיו מוצגים בעת ביקור הקהל במרכזי מבקרים, לכן לפני שמתחילים בהכנתו של סרט תדמית חשוב להגדיר קודם כל את המטרות שלשמן הוא מיועד. סרט תדמית שמיועד ללקוחות עסקיים יהיה שונה בתכלית מסרט המיועד לבדר יותר קהל המגיע למרכז המבקרים. הסרטון הראשון למשל יצטרך לכלול מידע רב של נתונים, מחירים או נתונים על מחזורי מכירות, פרויקטים קודמים וכדומה, בעוד שאת הקהל השני סרטונים אלו אינם מעניינים ועלולים לשעמם אותם. הסרטון השני יהיה מצולם כמו סיפור מעניין, וכן יצטרך להיות כזה שמכניס את הקהל למעשה להיות חלק מהסיפור.